Yhteystiedot

TP Avuksenne Oy

Teknobulevardi 3-5 B 311
01530 VANTAA
Puh. 010 315 7201
toimisto@tpavuksenne.fi

Petri Kinnari
toimitusjohtaja
Puh. 010 315 7200
petri.kinnari@tpavuksenne.fi

Nina Kivinen
Hr-päällikkö
Puh. 010 315 7202
nina.kivinen@tpavuksenne.fi

Kimmo Helminen
Henkilöstökonsultti
Puh  010 315 7203
Kimmo.Helminen@tpavuksenne.fi

Ari Pajunen
Henkilöstökonsultti
Puh 010 315 7206
Ari.Pajunen@tpavuksenne.fi

Ville Hilmola
Kehitys-/laatujohtaja
Puh 010 315 7204
Ville.Hilmola@tpavuksenne.fi


Verkkolaskut

TP Avuksenne Oy (2071303-2)
Verkkolaskutusosoite 003720713032
Välittäjän tunnus 003723327487
Välittäjä Apix Messaging Oy

Paperiset ostolaskut

TP Avuksenne Oy
@tpavuksenne.fi@
PL 1000
00781 HELSINKI

 

Sähköpostilaskut

tpavuksenne@apix.fi

Sähköpostin liitteenä tulee käyttää pdf-muodossa olevaa laskua. Yhteen viestiin saa laittaa vain yhden laskun. Viestiin voi lisätä myös laskulle kuuluvia liitteitä eri tiedostoissa. Tässä tapauksessa kannattaa laskutiedoston nimeen sisällyttää sana "lasku" ja liitetiedoston nimeen sana "liite". Tämä helpottaa käsittelyä.


Ota yhteyttä!

Lähetä meille tarjous- ja yhteydenottopyyntö tai palautetta oheiselle lomakkeella, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pikaisesti.